hello, from Turkey :) I have a horary question.

waffle

Member
old boyfriend sun sign: cancer, moon sign: pisces, asc sign (ı dont know but ı guess) sagittarius or capricorn

[moved from communications to relationship section as more relevant to subject of question - moderator]

Last edited:

freshy111

Active member
selam waffle :D ben de horarry chartta ve astrology de yeniyim ama anladığım kadarıyla yukardaki arkadaş evliliğin olması için gezegenler arasında güçlü etkileşim olması gerekiyo, ikinci bölümde venüs yengeç burcunda ve yengeç burcunu yöneten gezegen ay dır, venüsle ay ın etkileşimi güçlü olcak diyor sanırsam yani bi şans var gibi gözükmekte:D

translation: i think you will :))

freshy111

Active member
aa bi tane turkish :happy: şans var mıymıs, teşekkürler freshy :happy: unut bu fikri dememis yani? ingilizcem iyi olmadığından forumda yazılanları anlamaya çalışıyorum günlerdir.

->bi baska soru, onunla evlenip evlenmek istemediğimi bilmiyorum.bana evlenme teklif edecek mi diye sormak yerine, biz evlenecek miyiz diye sormusum. bunu daha şimdi farkettm..şimdi bu horary gecersiz mi sayılır??

translation: -> Mixed my mind. Do I want to marry him? I dont know. I asked wrong horary question. I noticed ıt, Now. Will he do marriage proposal to me? instead .. I asked '' will I marry with old boyfriend? ''..
NOW, İs my horary question invalid???

yok ya geçersiz olmaz aynı şey zaten, ay ile venüs bu soruya evet cevabı veriyo hadi hayırlısı :biggrin: yani aslında buraya hangi soruyu yazdığından çok neyi düşünerek bu horary haritasını oluşturduğun önemli, yani bu haritayı "bana evlenme teklif etcek mi" diye sorarak oluşturduysan onun cevabını almış olursun :)

Last edited:

ckL

Member
yok ya geçersiz olmaz aynı şey zaten, ay ile venüs bu soruya evet cevabı veriyo hadi hayırlısı :biggrin: yani aslında buraya hangi soruyu yazdığından çok neyi düşünerek bu horary haritasını oluşturduğun önemli, yani bu haritayı "bana evlenme teklif etcek mi" diye sorarak oluşturduysan onun cevabını almış olursun :)

hey banada bi bakarmisniz:)) bende turkish:)) i need your help isimli basliktayim:)))